Privacy policy

The Privacy Policy is available only in latvian

Jūsu privātums un datu aizsardzība Tīmekļvietņu vienotās platformas pārzinim ir ļoti nozīmīga. Pieņemam, ka gadījumā, ja lasāt šo Politiku saistībā ar piekrišanu, kura ir pieprasīta no Jums saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi, pirms savu  personu datu iesniegšanas esat izlasījuši šo paziņojumu un esat akceptējuši šo datu apstrādi.

Laibas.lv iestājas par atvērtību un caurskatāmību, tāpēc nododot mums savus personas datus, esam aprakstījuši, kā un kādiem nolūkiem Tīmekļvietņu vienotajā platformā tiek apstrādāti personu dati. Pirms personas datu apstrādes veikšanas, mēs izvērtējam datu apstrādes darbības likumīgumu. Apstrādājam fizisko personu datus uz oficiālo pilnvaru un tai attiecināmu juridisku pienākumu pamataThe privacy policy is available only in Latvian

Klikšķinot Accept pogu Jūs akceptējat visas mūsu sīkdatnes un faktu, ka mēs lietojam Google Analytics un pārējus tīmekļa analītikas rīkus.

Laibas.lv nesavās un neglābā nekādus citus personiskus datus vai informāciju, kura ļauj identificēt lietotāju.

Lai samainītu izvēlētos sīkfailu iestatījumus, spiediet “Manage Consent” taustiņu, kuru var atrast lapas apakšējā labajā sturī.

Neskaidrību gadījumā lūdzam rakstīt mums uz epastu anna@laibas.lv