Laivu noma

Vasaru nevar iedomāties bez atpūtas pie ezera vai  upes. Vēss gaiss, atsvaidzinošs ūdens un gleznainas ainavas ir lielisks veids, kā atpūsties. Taču neierobežojiet sevi tikai ar atpūtu pludmalē. Dodoties braucienā ar  laivu,  jūs sajutīsiet visu ūdens burvību.

LAIBAS piedāvā iznomāt laivas, kas ir piemērotas jebkura veida atpūtai: makšķerēšanai, romantiskajam braucienam vai ģimenes atpūtai. Ja daba ir Latgali piešķīrusi ezeriem, kāpēc gan neizpētīt to daudzveidību un skaistumu. Turklāt LAIBAS laivas ir vieglas, tāpēc tās var pārvadāt uz automašīnas jumta.

Laivu var iznomāt, zvanot pa tālruni 29831247 (iepriekš piesakoties). Lielajā Stropu ezerā (Daugavpils) tiek iznomātas laivas no LAIBAS, tas ir netālu no Stropu “Vilnis” pludmales kempingā Čill un Grill (Dzinatru iela 74, tālr. 26343502).

Ja jums ir kādi jautājumi par laivu nomu vai iegādi no LAIBAS, vai arī, ja jūs interesē papildus informācija par mūsu piedāvājumiem, varat atstāt pieprasījumu mūsu vietnē www.laibas.lv.  Ar jums noteikti sazināsies LAIBAS darbinieks vienas dienas laikā. Lūdzu, aizpildiet kontakta formu: